TRÄDGÅRDSBORD

1800-talets andra hälft.

Målat gjutjärn. Genombruten dekor. Längd 76, bredd 52, höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Rostangrepp. Repor. Märken. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H135

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 13 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 500
    150 EUR
    176 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    514 dec 19:521500SEK
    411 dec 15:391100SEK
    3 8 dec 15:311000SEK