VACHERON CONSTANTIN

Genève, Overseas, Chronometer, armbandsur, 37 mm,

Stål, automatisk, safirglas, datum, integrerad originallänk, viklås, ca 2000, box.

Caliber 1311, Verknr 876.016, Referensnr 42040-72040/1, Boettnr 711.808, Länkreferensnr 423/2- TFEF

Konditionsrapport

Bruksslitage. Några repor. Fungerade vid testtillfället, funktion garanteras ej.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss