VACHERON CONSTANTIN, Genève, Overseas, Chronometer, armbandsur, 37 mm,

Stål, automatisk, safirglas, datum, integrerad originallänk, viklås, ca 2000, box.

Caliber 1311, Verknr 876.016, Referensnr 42040-72040/1, Boettnr 711.808, Länkreferensnr 423/2- TFEF

Bruksslitage. Några repor. Fungerade vid testtillfället, funktion garanteras ej.

Utropspris
40 000 SEK