TAKKRONA

Barockstil, 1900-tal.

Målad och bronserad. Skuren dekor. För sju ljus. Diameter 90. Höjd 35 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Färgbortfall.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    6 109
    611 EUR
    718 USD

    Budhistorik (16 bud)
    2A 9 dec 16:166109SEK
    3 9 dec 16:165909SEK
    2A 9 dec 16:145709SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes