JOCKUM NORDSTRÖM

"Jag följer foten", litografi, signerad Jockum och numrerad 102/250.

Bladstorlek 60 x 84 cm. Oramad.

Placering
Gamla Borgåvägen 231
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Anthony

Fredrik Anthony

+46-761 262154
fredrik.anthony@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 7 000 SEK

    Slutpris

    4 600
    469 EUR
    567 USD

    Budhistorik (5 bud)
    2 4 jan 21:464600SEK
    1 4 jan 21:434400SEK
    2A 4 jan 21:434230SEK