BROSCHER

9 st samt ett par örhängen. Silver.

Örhängen med fasettslipad lila glas (paste)och markasiter. Skruv. Höjd 30 mm.
Broscher med pärlemor, fasettslipad glas (paste) samt markasiter och odlad pärla. Några med svenska stämplar, en stämplad Siam.
Längder ca 40-50 mm. Total vikt 85 gram.

Konditionsrapport

Slitage. Anlupna.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46-767 810606
fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss