BYRÅ

1900-talets andra hälft.

Fanerad med teak. Fyra lådor. Bredd 82. Djup 41. Höjd 85 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Nycklar saknas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    600
    60 EUR
    71 USD

    Budhistorik (3 bud)
    3 9 dec 15:15600SEK
    Acceptpris på 600 SEK uppnåddes
    2 9 dec 15:01450SEK
    1 8 dec 16:10300SEK