Design
995278

BORDSLANPOR, ett par, möjligen Luxus, 1900-talets andra hälft

Bordslanpor, ett par, möjligen luxus, 1900-talets andra hälft.

Guldfolierat glas. Höjd ca 35 (utan lampställning)

Slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer