SILVERFÖREMÅL, 4 delar, bland andra CG Hallberg, Stockholm, 1937

Vas, höjd ca 25 cm
två mugg, 6,5-12 cm
skrin, längd 13 cm
Vikt ca 1350 g Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Bucklor. Senare gravyr.

Utropspris
2 500 SEK