Design
995391

BYRÅ, märkt GAD 2003 "Roma" design Kristian Eriksson

Rak form, lådor och vitrinskåp. Lös skiva i granit. Längd 87, bredd 33,5, höjd 104 cm.

Hörnnagg. Smärre fläckar och repor. Smärre slitage.

Utropspris
10 000 SEK