SIDEBOARD

Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med valnöt. Tre lådor samt tre dörr ar med bakomliggande hyllplan. Bredd 179, djup 43, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis blekt. Repor. utskuret hål i bakstycke.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 11 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 800
    180 EUR
    211 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    114 dec 20:081800SEK
    Acceptpris på 1 800 SEK uppnåddes
    114 dec 20:081500SEK
    114 dec 20:071200SEK