STOLAR

Ett par, Gustavianska, Lindome, 1800-talets början. Signerade AIS,

Skuren dekor, humlekvist, klädda sitsar.

Konditionsrapport

Slitage. Något maskstungna. Senare bemålning.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H4

Kontakta ansvarig katalogiserare

Ellinor Bylander

Ellinor Bylander

+46-767 661646
ellinor.bylander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    9 dagar 14 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    1 500
    150 EUR
    177 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    115 dec 16:551500SEK