SKÅL

Etling, Frankrike, 1900-talets första hälft.

Gulmetall, lövträ samt opalinglas med reliefdekor av ormbunkar. Märkt "Etling - France - 98". Längd 40 cm, höjd 17 cm.

Konditionsrapport

Smärre nagg. Slitage. Små sprickor i trädetalj.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V6

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 16 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    600
    60 EUR
    70 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 650 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    1 8 dec 14:36600SEK