BOK, Ibsen, Henrik, "Gildet på Solhoug, Skuespil i tre Akter", Christiania (Oslo) 1856.

Halvfranskt band med initialerna "FM". Norsk text. Måttmått 21x14x1 cm.

Ställvis slitage. Mindre skador. Något gulnade blad med smärre fläckar.

Utropspris
7 000 SEK