GLASSERVIS, ca 76 delar, Baccarat France. 1900-tal.

Slipad dekor, rund fot med dekor av stjärna. 17 vitvinsglas(med grön cuppa), 25 portvinsglas, 20 sherryglas, 12 selterglas, 2 karaffer. H 9,5-26.

Slitage. Nagg. Enstaka spricka.

Utropspris
3 000 SEK