FÅTÖLJER

Ett par, Gärsnäs, 1980/90-tal.

Stommar i bok. Dynor klädda med tyg. Etikettmärkta. Sitthöjd 46/42 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    300
    30 EUR
    37 USD

    Budhistorik (1 bud)
    110 jan 23:13300SEK