BESTICK 96 dlr silver Norge 1930/40-tal.

Med monogram, bestående av;
12 knivar, längd 25 cm,
12 knivar, längd 21 cm,
12 gafflar, längd 20 cm,
12 gafflar, längd 18,5 cm,
12 gafflar, längd 15 cm,
12 skedar, längd 20 cm,
12 skedar, längd 18,5 cm,
12 skedar, längd 11,5 cm.
Vikt ca 3660 gram

Konditionsrapport

Anlupen. Repor. Senare gravyr.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss