Eemu Myntti

(Finland, 1890-1943)
Eemu Myntti
(Finland, 1890-1943)

EEMU MYNTTI, blandteknik, signerad och daterad -22.

Landskap, 32,5x31 cm.

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
200 EUR