JOHN GLOVER

Akvarell, signerad.

Strandmotiv. Mått ca 30x50 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I16

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    500
    51 EUR
    61 USD

    Budhistorik (3 bud)
    312 jan 22:02500SEK
    Acceptpris på 500 SEK uppnåddes
    2 8 jan 21:01350SEK
    1 6 jan 21:11300SEK