Design
995908

HANS J WEGNER, matbord, "AT-312", Andreas Tuck Danmark 1900-talets andra hälft.

Skiva i teak. Underrede i ek. Brännstämplat. Två utdragbara skivor. Längd 60 cm vardera. Längd 160 cm. Bredd 100 cm. Höjd 71,5 cm.

Bruksslitage Smärre fläckar.

Utropspris
15 000 SEK