Björkfaner. Omarbetat bokskåp med fackinredning för vinflaskor. Bredd 109, djup 40, höjd 175 cm. Nyckel finns.
Omarbetat. Senare backstycke. Delvis senare inredning. Senare spanjoletter. Slitage. Renoverad. Kompletterad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10