SOFFA

Sengustaviansk stil, 1800-tal.

Målad. Klädd med tyg. Längd 172 cm. Sitthöjd 45 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Kraftigt renoverint och kompletterat. Senare målning. Smärre fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    1 005
    102 EUR
    123 USD

    Budhistorik (13 bud)
    2A12 jan 13:241005SEK
    112 jan 13:24955SEK
    2A12 jan 13:24905SEK