Samlarföremål Övrigt
996168
TOMTAR, 4 stycken, 1900-talets första hälft.
Tomtar, 4 stycken, 1900-talets första hälft.

Daterade 1933, 1919, 1922, 1925. Längd 6-18 cm. Höjd 11-16 cm

Avskavd färg. Skador.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
1 500 SEK