SKJORTKNAPPAR, fyra par, ett par 18K guld med odlade pärlor.
Ett par med odlade pärlor,18K guld CG Hallberg, Stockholm 1930.
Tre par ej stämplade, med knappar i svart tyg ett par med svart sten.
En udda knapp 14K guld med pärlemor medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.