SKJORTKNAPPAR

Fyra par, ett par 18K guld med odlade pärlor.

Ett par med odlade pärlor,18K guld CG Hallberg, Stockholm 1930.
Tre par ej stämplade, med knappar i svart tyg ett par med svart sten.
En udda knapp 14K guld med pärlemor medföljer.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46-767 810606
fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 101
    112 EUR
    135 USD

    Budhistorik (8 bud)
    6A 4 jan 22:001101SEK
    5 4 jan 22:001100SEK
    6 4 jan 21:541000SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes