Design
996269

TAKLAMPA, 1960-tal. Höjd ca 20 cm.

Stomme av mässing. Diameter ca 42 cm.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Takkoppen saknas samt med kapad sladd

Utropspris
1 500 SEK