HERMAN KÄHLER

Vaser, 3 stycken varav en möjligen av Kähler, keramik, signerade.

Polykrom dekor. Olika former och modeller. Höjd ca 6-22 cm.

Konditionsrapport

Den största och den minsta med fotringsnagg.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 500
    152 EUR
    187 USD

    Budhistorik (7 bud)
    1A 1 jan 02:161500SEK
    2 1 jan 02:161412SEK
    1A 1 jan 02:161312SEK