LARS GYNNING

Vävnad, signerad Gynning samt Aubusson.

Fiskar. 182 x 122 cm.

Konditionsrapport

Blekt. Sedvanligt ytslitage. Påsydda kanter för upphängning.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    13 500
    1 379 EUR
    1 665 USD

    Budhistorik (15 bud)
    1 4 jan 18:0313500SEK
    6A 4 jan 18:0213000SEK
    1 4 jan 18:0212550SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes