HÖRNVITRINSKÅP, ett par, enligt uppgift Lysberg Hansen & Therp.

faner, överdel med glasvitrin och bakomliggande hyllplan, nedre del med dörr. Djup ca 34 cm, längd 64 cm, höjd ca 182 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK