BYRÅ

Karl Johan, 1800-talets mitt.

Målad. Tre lådor. Beslag av mässing. Längd 105 cm, bredd 49 cm, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Spår av originalfärg. Färgbortfall. Slitage. Torrsprickor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    142
    EUR
    1 407 SEK
    177 USD

    Budhistorik (12 bud)
    510 feb 21:44142EUR
    4A10 feb 21:44132EUR
    410 feb 20:55130EUR