SERVISDELAR

67 delar, Bohemia, 1900-talets slut.

Dekor i cerise och guld.
36 mattallrikar.
12 djupa tallrikar.
11 assietter.
1 karott med lock.
1 stort djupt uppläggningsfat.
1 serveringsskål.
1 såssnipa.
3 flata ovala uppläggningsfat i varierande storlek.
1 djupt ovalt uppläggningsfat.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 555
    156 EUR
    196 USD

    Budhistorik (15 bud)
    710 feb 18:131555SEK
    5A10 feb 18:131500SEK
    510 feb 14:051300SEK