BORD

Kocks, Danmark, 1960-tal.

Stommen av björk. Senare målad skiva. Etikettmärkt. Diameter ca 80, höjd ca 59 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Senare målning.

Placering
Gamla Borgåvägen 231

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 200
    122 EUR
    148 USD

    Budhistorik (3 bud)
    3 6 jan 17:021200SEK
    2 6 jan 16:511100SEK
    12017-12-31 00:081000SEK