ANTONIO CITTERIO

BORDSLAMPA, "Kelvin T", för Flos, 2000-tal.

Fixerad arm och justerbar skärm. Fot och arm i metall och skärm i polykarbonat. Formgiven 2003. Höjd 64 cm, basplatta 20 x 20 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    132 EUR
    160 USD

    Budhistorik (10 bud)
    415 jan 15:531300SEK
    2A15 jan 15:531210SEK
    2A15 jan 15:531200SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes