VINGLAS

8 st, omkring 1900-talets mitt/andra hälft.

Cuppor i klarglas på gröntonade fötter. Höjd ca 18 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Tillverkningsdefekt på en fot i form av fläck.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    40 EUR
    49 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A 5 jan 21:13400SEK
    2 5 jan 21:13350SEK
    1 3 jan 21:45300SEK