VAL ST LAMBERT, vinglas 11 st, överfång, 1900-talets andra hälft.

Överfång i blått, rosa, violett, gult och grönt. Signerade. Slipat dekor och slipat ben. Höjd ca 19 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
2 500 SEK