För nio ljus samt sex ljuspunkter, spiralvridna ljusarmar, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 110, diameter 80 cm. Nyckel = lösa delar medföljer. Nyckel finns.
Ej funktionstestad. Skador. Nagg. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.