KYLBOX, "Coca Cola", 1900-talets mitt.

Målad plåt. Uppfällbart lock med bakomliggande förvaring. Gavlar med bärhandtag. Med kapsylöppnare. Längd 57, bredd 44, höjd 37 cm.

Slitage. Repor. Märken. Bucklor. Färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK