SERVISDELAR, 37 st, porslin, "God Jul", Rörstrand, sent 1900-tal.

Sex djupa tallrikar, sex assietter, uppläggningsfat, tre ytterfoder, ett par ljusstakar, sex mattallrikar, uppläggningsskål, kanna, kandelaber, sex kaffekoppar med fat samt four skålfat.

Mindre bruksslitage.

Utropspris
8 000 SEK