Design
997201

SOFFA, Hans Olsen, CS Möbler, Danmark, 1950/60-tal.

Lös stoppad rygg och sits. Klädsel av skinn. Sitthöjd ca 45 cm. Soffans längd ca 130 cm.

Ställvis hårt slitage. Repor. Bristningar.

Utropspris
3 000 SEK