Möbler Skåp & Byråar
997244
MYNTSKÅP, 1900-talets början.
MyntskÅp, 1900-talets början.
MyntskÅp, 1900-talets början.
MyntskÅp, 1900-talets början.
MyntskÅp, 1900-talets början.
MyntskÅp, 1900-talets början.
MyntskÅp, 1900-talets början.
MyntskÅp, 1900-talets början.

Ek. Dörr med bakomliggande myntfack, 45 hyllplan / lådor. Bredd 69. Djup 44,5. Höjd 149,5 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Torrsprickor. Smärre fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK