POUL CADOVIUS

Hyllor 2 st "Abstracta", 1900-talets andra hälft.

Förkromad metall och hyllplan av glas, längd 72, bredd 72, höjd ca 233 cm

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Bucklor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    700
    71 EUR
    86 USD

    Budhistorik (7 bud)
    4 6 jan 20:05700SEK
    3 4 jan 22:19650SEK
    2A 4 jan 22:19600SEK