RING

Med cabochonslipad safir.

18K guld. Safir ca 12 x 8 x 5,5 mm. Vikt ca 19 g. Storlek ca 17,50/55.

Konditionsrapport

Märken. Smärre slitage. Nagg. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 7 000 SEK

    2 000
    193 EUR
    237 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    319 apr 13:512000SEK
    319 apr 13:501500SEK
    217 apr 20:57700SEK