SKÅP, gustaviansk stil, Möbelboning, Tibro, 1900-talets slut / 2000-tal.

Målat. Glasad överdel med ett par skåpsdörrar. Underdel med två lådor samt två skåpsdörrar med räfflad dekor. Bredd 100, djup 45, höjd 175 cm. Nyckel finns.

Bruksskick.Invändig belysning ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK