BORDSLAMPOR

Ett par, onyx 1900-talets senare del, etikettmärkta Romeo Galli, Stockholm.

Höjd inkl skärmfäste ca 55 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    550
    56 EUR
    67 USD

    Budhistorik (5 bud)
    5 6 jan 19:18550SEK
    4 6 jan 19:07500SEK
    Acceptpris på 500 SEK uppnåddes
    3 6 jan 17:13400SEK