Design
997452

TIDSKRIFTSSAMLARE, 5 + 2, Nordiska Kompaniet (NK), Stockholm, 2000-tal.

Stående och liggande modell. klädda av grönt läder. Den liggande har måtten 35 x 26,5 cm, den ståendes höjd ca 30,5, bredd ca 10,5, djup ca 25,5 cm.

Smärre slitage. Enstaka märken.

Utropspris
2 000 SEK