Björk och björkfaner. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan, glasad mittendörr. Nedtill med tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 151,5. Djup 41. Höjd 132 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.