VÄRME KAROTT med RICHAUD

Nysilver. Märkt Berndorf, Österrike, 1900-tal.

Löstagbar karott med lock. Längd 26,5 cm, bredd 19 cm. höjd 22 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 701
    173 EUR
    209 USD

    Budhistorik (14 bud)
    6 7 jan 13:331701SEK
    1A 7 jan 13:331601SEK
    6 7 jan 13:331550SEK