997557
TOMTE, målad terracotta, 1900-tal.
Tomte, målad terracotta, 1900-tal.

Tomte vid huggkubbe. Höjd ca 49 cm.

Smärre slitage.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
1 500 SEK