TROMBONPISTOL

Flintlås, 1800-talets första hälft.

Pipa med dekor av bladverk. Längd 48 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Några utbytta delar. Defekt mekanism.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 700
    269 EUR
    332 USD

    Budhistorik (11 bud)
    914 feb 16:242700SEK
    7A14 feb 16:242500SEK
    7A14 feb 15:322499SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes