Joan Miró, efter

(Spanien, 1893-1983)
Joan Miró, efter
(Spanien, 1893-1983)

JOAN MIRÓ, färgetsning med färgakvatint, 1954, signerad och daterad 191/300.

"Stillife with chocolates and coffee grinder" efter oljemålningen "Nature morteau moulin a café", 1918. Bildstorlek 49 x 56.

Ej examinerad ur ram. Gulnad

Utropspris
12 000 SEK