PIK MED KORSJÄRN

Sverige, så kallad m/1697.

Järn och träskaft. Med smedstämpel. Längd 254 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Bucklor. Märken. Möjligen senare skaft.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 900
    194 EUR
    234 USD

    Budhistorik (17 bud)
    7 9 jan 10:171900SEK
    3A 9 jan 00:001800SEK
    7 9 jan 00:001700SEK