BORDSLAMPA

Omkring 1900-talets andra hälft.

Stomme av keramik med detaljer av mässing, på svarta kulfötter. Modern skärm. Höjd 86 cm (inklusive skärm).

Konditionsrapport

Slitage, ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P11

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

+46 739-40 08 14
rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 3 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 000
    102 EUR
    123 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    316 jan 05:501000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    213 jan 14:55800SEK
    111 jan 10:51300SEK